Polecane:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odciski
Autor Wiadomość
ksenia Offline
Użytkownik

Liczba postów: 180
Reputacja: 1
Odciski
Jak sobie radzicie z tym natręctwem, kiedy wiadomo że odciski są nieuniknione,ale z takim pęcherzem na stopie ciężko biegać Zdezorientowany
Widziałam w aptece plastry na odciski z compeed, ale zastanawiam się czy działają tak samo jak plastry na opryszczkę (czyli praktycznie wcale). Kupował ktoś specjalne specyfiki czy raczej czekaliście aż samo zniknie?
06-21-2012 09:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sławek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 142
Reputacja: 0
RE: Odciski
ehhh ciężka sprawa z tymi odciskami. Wydaje mi się, że jak już powstaną to najlepszym sposobem będzie przeczekanie aż znikną. Chyba, że nie ma wyboru to wtedy pozostaje się męczyć.
06-24-2012 09:41 PM
ksenia Offline
Użytkownik

Ale zanim taki odcisk zniknie to mija kilka dni-a przy treningu7 nie można sobie na to pozwolić. Dlatego szukam jakiegoś lepszego sposobu Uśmiech
06-25-2012 08:56 AM
inka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 87
Ja niczego dobrego nie znalazłam na odciski nigdy, ale też odkąd biegam, to ich nie miałam. Często je miewasz?
06-26-2012 08:14 PM
ksenia Offline
Użytkownik

Niestety odciski to moja bolączka. Po każdym nowym bucie-wiadomo, zawsze są. Ale u mnie pojawiają się zwłaszcza latem, kiedy staram się biec dystans dłuższy niż zwykle albo po prostu jest bardzo gorąco i noga zaczyna mi się pocić i tym samym przesuwać w bucie. ;/
06-27-2012 09:39 AM
Baleron Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
: / Jak znam życie, też będę miała taki problem, bo mi nawet bez biegania stopy bardzo się pocą. Chyba muszę zainwestować w dobre skarpety i antyperspirant do stóp.
06-29-2012 09:53 AM
ksenia Offline
Użytkownik

Ja używałam jakiegoś leczniczego antyperspirantu na pocenie się i przeciw grzybom jednocześnie i niestety niewiele dawało;/ Próbowałam też pudru i talku i też marny efekt,a odciski jak były tak i są nadal
07-01-2012 09:15 PM
sławek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 142
Słyszałem o wymaczaniu nóg w gorącej wodzie- jak skóra staje się miękksza to i może takie odcisku łatwiej się pozbyć.
A talk zawsze można stosować też do wnętrza butów(bo u ciebie widać,że problem nie tkwi tylko w stopach ale buty tez mają coś do rzeczy). Uśmiech
07-02-2012 07:54 AM
rafal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Głównie nie ma na to metody,musisz to przetrwać i stać się silniejszym Uśmiech Polecam do tego dobrą suplementacje oraz trzymanie diety dla biegacza Uśmiech
07-23-2012 06:01 PM
ksenia Offline
Użytkownik

a co ma dieta do tego, że mam odciski? wydaje mi się,że na wrażliwą skórę żadna dieta ani suplementy nie pomogą. a po odciskach też się silniejsza nie stanę, co najwyżej bardziej 'zdenerwowana ';]
07-24-2012 01:49 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Kontakt | Forum Bieganie | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS