Forum Bieganie

Pełna wersja: Jak wykurować piętę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!
Podzielicie się skutecznymi sposobami na szybkie wykurowaniu odbitej pięty?
Nie po treningu, tylko jakimś niefartownym stąpnięciu
Nie wiem czy to akurat na piętę pomoże, ale kiedyś na stłuczenie pomógła mi masc bodaj Arnigel na siniaki i stłuczenia lub jakoś tak się to nazywalo Oczko

No i dobrze jest również zrobić sobei przerwę. Może to właśnie jest Ci potrzebne? Nie ma sensu na pewno niepotrzebnie się forsować bo mozna narobić sobie jeszcze wiekszych problemów zdrowotnych.
Przekierowanie