08-10-2021, 10:33 AM
08-10-2021, 12:24 PM
Nie wiem czy to akurat na piętę pomoże, ale kiedyś na stłuczenie pomógła mi masc bodaj Arnigel na siniaki i stłuczenia lub jakoś tak się to nazywalo 
No i dobrze jest również zrobić sobei przerwę. Może to właśnie jest Ci potrzebne? Nie ma sensu na pewno niepotrzebnie się forsować bo mozna narobić sobie jeszcze wiekszych problemów zdrowotnych.

No i dobrze jest również zrobić sobei przerwę. Może to właśnie jest Ci potrzebne? Nie ma sensu na pewno niepotrzebnie się forsować bo mozna narobić sobie jeszcze wiekszych problemów zdrowotnych.