06-29-2022, 06:29 AM
Słuchajcie, poddaje się. Moje stopy są już w takim stanie, że w każdym miejscu mam rany. Jak rozejść Martensy?
Kiedyś miałam jedne i serio nie było aż tak ciężko z nimi, a teraz nie wiem, może mam "na stare lata" delikatniejsze stopy, ale już nie mam pomysłu.
Próbowałam je rozchodzić na turbo grubą skarpetę, próbowałam za radą szewca prawidłami, nic to nie daje, moje stopy cierpią. Najbardziej mnie gniecie z tyłu, ale jeszcze gorzej jest od góry w miejscu gdzie wewnątrz zaczyna się język. Jest mi strasznie przykro, bo tyle kasy wydałam na buty, w których nie mogę chodzić. Jakie macie patenty, żeby rozejść takie buciory lub glany?
Kiedyś miałam jedne i serio nie było aż tak ciężko z nimi, a teraz nie wiem, może mam "na stare lata" delikatniejsze stopy, ale już nie mam pomysłu.
Próbowałam je rozchodzić na turbo grubą skarpetę, próbowałam za radą szewca prawidłami, nic to nie daje, moje stopy cierpią. Najbardziej mnie gniecie z tyłu, ale jeszcze gorzej jest od góry w miejscu gdzie wewnątrz zaczyna się język. Jest mi strasznie przykro, bo tyle kasy wydałam na buty, w których nie mogę chodzić. Jakie macie patenty, żeby rozejść takie buciory lub glany?