Forum Bieganie

Pełna wersja: Ubranie do biegania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie polecicie ubranie do biegania zimą?

Co warto jest nałożyć pod legginsy taką porą?
Pod leginsy trzeba włożyć bieliznę thermalna plus skarpety narciarskie. Dobra bielizna nie jest tania, ale za to sluzy latami . Ja mam firmy biotonic chyba od 10 lat.

4 f ma też fajną bieliznę termiczną:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/4f

Wartao jest rozejrzeć się za kuponami rabatowymi do sklepu na stronie.
Przekierowanie