10-04-2024, 01:29 PM
10-06-2024, 09:05 PM
Pod leginsy trzeba włożyć bieliznę thermalna plus skarpety narciarskie. Dobra bielizna nie jest tania, ale za to sluzy latami . Ja mam firmy biotonic chyba od 10 lat.
4 f ma też fajną bieliznę termiczną:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/4f
Wartao jest rozejrzeć się za kuponami rabatowymi do sklepu na stronie.
4 f ma też fajną bieliznę termiczną:
https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/4f
Wartao jest rozejrzeć się za kuponami rabatowymi do sklepu na stronie.