Forum Bieganie

Pełna wersja: Blokada apetytu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Co polecacie na blokadę apetetu. wieczorami mam straszny pociąg do jedzenia.
Polecam zacząć od zwykłego chromu (np. takiego http://www.skapiec.pl/site/cat/2309/comp/312708 ) w tabletkach
Na krótką chwilę pomaga zapchanie się wodą Uśmiech przed snem jak nie można zasnąć bo czuje się głód - woda i pomaga (nie każdemu w sumie).
Tylko, że regularne zapychanie wodą powoduje w końcu odwrotny efekt. Wodą rozciągasz sobie żołądek.
Przekierowanie